Nikdy není pozdě
si začít plnit své sny

Sníte o hře na kytaru? Nebo máte touhu se pustit do něčeho nového a stále ji odkládáte? Škola plnění přání je tu proto, aby Vám Vaše sny pomohla naplnit. V jakémkoliv věku.

Škola plnění přání je bezpečné místo, kde ti nejkvalifikovanější lektoři předávají své zkušenosti lidem, kteří se rozhodli dál neodkládat své sny

Ať už se rozhodnete plést košíky, hrát na nějaký hudební nástroj, zlepšit své zdraví, nebo se naučit fotografovat, nabízíme Vám bezpečné prostředí a podporu našich vynikajících lektorů ve Škole plnění přání. Věříme, že i to Vaše se může splnit.

Pořádáme lekce, workshopy, nabízíme služby kouče, ale nejvíce Školu plnění přání vystihnou asi slova její zakladatelky Mariny Martinů:

Žijeme v době, kdy jsou informace a vědomosti dostupnější než kdy jindy. Internet vládne světem a nabízí nám možnost rozšíření svých vědomostí a bádání „neznáma“. Proč ale člověk nečerpá tuto možnost a proč již nejsme chodící encyklopedie? Moje odpověď je zcela prostá:

  • – internet s Vámi nemůže sdílet zkušenosti z reálného života,
  • – nemůže zodpovědět všechny Vaše otázky, které se Vám při čtení a studiu objeví v mysli,
  • – vnímat a ocenit Vaši snahu,
  • – motivovat Vás k lepším výkonům a opakovaně vzbudit Vaši případnou klesající pozornost a zájem,
  • – ocenit Váš přístup a schopnosti, a co je nejdůležitější
  • – neusměje se na uvítanou,
  • – a obvykle Vás ani nepodpoří v těžkých chvílích.

TO VŠE JE SCHOPEN POSKYTNOUT POUZE ČLOVĚK!
To bylo mojí motivací odstartovat tento svůj projekt, na který hledím jako na svoje dítě a já i celý můj tým budeme k němu přistupovat s úctou a zodpovědností.

Marina Martinů
Ředitelka ŠPP

Zajímá vás více informací?

Podívejte se na webové stránky Školy plnění přání.